Każdy z nich naruszył polskie prawo podczas swojego pobytu. 33-latek był karany za spowodowanie średniego i lekkiego uszczerbku na zdrowiu innej osoby, 42-latek odbył karę pozbawienia wolności za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza, niszczenie mienia, kradzież rozbójniczą i oszustwo, natomiast ostatnia osoba – 51-letnia Ukrainka – miała na koncie wyrok za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Wszyscy cudzoziemcy zostali już doprowadzeni do granicy i przekazani władzom swego kraju. Polskę opuścili z zakazem powrotu na okres od 5 do 9 lat.